ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Krzysztof Zwarycz (Flota Gdynia) - Piąte miejsce

Luter

Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 609

Skąd: p-ń

PostWysłany: Pią 13:20, 19 Wrz 2008    Temat postu: Krzysztof Zwarycz (Flota Gdynia) - Piąte miejsce

Krzysztof Zwarycz (Flota Gdynia) zajął piąte miejsce w wadze 69 kg w mistrzostwach Europy juniorów w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w albańskiej miejscowości Durres. Złotym medalistą został Ormianin Arakel Mirzojan.

W tej kategorii wagowej wystąpił jeszcze jeden polski sztangista - Tomasz Rosół (Budowlani Opole), który startował w grupie B, a w końcowej klasyfikacji zajął 12. miejsce.

Drugi dzień mistrzostw nie był tak udany dla reprezentacji Polski jak pierwszy, w którym polskie zawodniczki zdobyły dwa medale - złoty (Marzena Karpińska) i srebrny Joanna Łochowska.

W czwartek, w trzecim dniu mistrzostw, startować będą trzy reprezentantki Polski, a wśród nich jedna z kandydatek do medalowej pozycji w wadze 69 kg - Katarzyna Ostapska (AZS AWF Biała Podlaska).